Рольставні в санвузол: основні методи установки

У даній статті будут розглянуті рольставні в санвузол, їх Особливості та характеристики, а такоже основні Способи їх установки.

Много людей не знають, що таке рольставні для санвузла и для чего смороду прізначені. Всі звіклі до встановленим на Вікнах рольставням, но вікна в туалеті або ванній кімнаті зустрічаються дуже Рідко даже в квартирах нового планування. рольставні в санвузол

Тім годиною поміщені в санвузол рольставні віконують іншу функцію - смороду пріховують стінні ніші, відчини и Різні сантехнічні комунікації, у великих кількостях Присутні в шкірному санвузлі.

У будь-Якій квартирі у ванній и туалеті зосереджена маса різніх комунікацій, починаючі від фільтрів и закінчуючі лічільнікамі води, тому в даних пріміщеннях рольставні є особливо потрібнімі і корисне ні з естетичної, а з функціональної точки зору.

Сантехнічні рольставні зазвічай встановлюються в санвузлі во время ремонту ванної кімнати одночасно Із заміною труб і установка лічильників, фільтрів и водонагрівачів. У цею годину Найкраще встановлюваті рольставні, оскількі їх монтаж окремо вімагатіме виконан Окрема ремонту, что істотно збільшіть фінансові витрати.

У разі своєчасної установки рольставні санвузол НЕ зажадає повторного ремонту при необхідності Забезпечити доступ до яких-небудь трубах.

Корисна: якісні рольставні такоже забезпечують й достатньо хорошу шумоізоляцію.

Крім того, ролокасети є відміннім варіантом для пріховування різніх комунікацій, відмінно поєднуючісь з будь-яким інтер'єром санвузла або ванної кімнати. Рольставні могут буті пофарбовані в будь-який колір, а за Бажанов замовника - и в кілька кольорів, что часто роблять при наявності панелей в пріміщенні ванною або туалету.

Особливості конструкції и установки рольставней в санвузол

рольставні санвузол

Спочатку рольставні прізначаліся для установки в дверних відчинили и на Вікнах, а установку рольставні в санвузол можна умовно назваті «Використання нема за призначення».

Рольставні являються собою поднимаемое полотно, збирання з ламелей, Пожалуйста вгорі намотується на вал, поміщеній в захисний короб. Усередіні даного валу є пружина, урівноважує Вагу полотна, що не дозволяючі рольставням розмотуватіся під дією власної ваги при відсутності фіксації.

Много віробніків нездатні віготовіті Правильний Механізм, тому здійснюють фіксацію рольставен помощью Додатковий замку.

Важлива: у випадка, коли ширина відчинили менше 52 см, в рольставням Неможливо використовуват пружинний Механізм, тому встановлюються жалюзі в санвузол (рольставні) з шнурової механізмом.

Способи монтажу

рольставні для санвузла

Існує три основних способи монтажу рольставен:

 1. В отворі коробом всередину;
 2. В отворі коробом назовні;
 3. «Внакладку», коробом назовні.

Способ монтажу вібірають залежних від конкретної конструкції відчинилися.

Розглянемо дані Способи більш докладно.

 1. жалюзі в санвузол

  Монтаж рольставен коробом всередину в проріз вважається найбільш оптимальним, при Авторитети Важлива, щоб наявні комунікації дозволяли віконаті поглиблення короба. Заміри слід Проводити после Завершення вірівнювання стін, но до того, як буде покладаючи плитка - це дозволити прікріпіті рольставні до стіні.
  Плитка надалі укладається від змонтованої конструкції до дверного відчинилися, при Авторитети виходе, что Напрямна втоплена на Товщина однієї плитки, а шов между плиткою и спрямовуючої становится непомітнім - видно только опукла сторона ламелей.
  Если стіні Вже вірівняні и розпочато укладання плитки у ванній, слід просто уточніті вимоги, пропоновані до відчинилися, віконаті виміри и продовжуваті укладаті плитку, после чего монтуваті рольставні.

 2. Монтаж коробом назовні в проріз вікорістовується у випадка, коли комунікації розташовуються поряд з прорізом и короб не вміщується всередину. У даного випадка виміри роблять после укладання плитки на бічні стіні, а кріплення здійснюється на плитку.

Важлива: при Авторитети плитка, уклад на бічні стіні, повінні як мінімум на 5 см заходіті в глибінь відчинилися, щоб відімої Залишани увігнута сторона ламелей.

санвузол рольставні

У випадка, коли облицювання стін плиткою Вже завершена, конструкція немного допрацьовується и встановлюється на плитку. Монтаж конструкції в отворі зменшує его корисностей ширину на подвоєну ширину направляючої (53 мм з обох сторон), а корисностей висота - на висоті короба.

При Авторитети у разі невісокого прорізу короб может відібраті непрійнятній ОБСЯГИ. Так, если початкова висота відчинили складає 500 мм, то после монтажу конструкції (мінімальній розмір короба - 137 мм, існують такоже короба розміром 150, 165, 180 и 205 мм) значення корисностей об'єму становітіме Всього 363 мм (500-137).

Розмір Короб підбірається залежних від висота відчинилися, при Авторитети при більшій вісоті конструкції повне Відкриття відчинили потребують більшої кількості вітків, намотуваніх на вал.

 1. рольставні в санвузол своїми руками

  Монтаж внакладку застосовують, коли рольставні встановлюються на тонку стіну, например - уклад на гіпсокартон плитка. У даного випадка короб розташовують только назовні, а такоже додаються нижню Напрямна.
  У даного випадка висота прорізу НЕ буде зменшіть на висоті короба. Короб зверху вставляється в направляючі, при Авторитети НЕ нужно додатково кріпіті конструкцію до стелі, тому в результате виход й достатньо проста и Надійна конструкція короба.

Установка рольставні в санвузол своїми руками дозволяє Йому віглядаті більш сучасности в плане дизайну, при Авторитети для монтажу рольставен нужно й достатньо ограниченной робоче місце, а проведення ремонтних робіт НЕ требует переміщення пральної машини або других предметів для Отримання доступу до об'єкта.