Витяжною вентилятор для ванної кімнати

Ванна кімната відома своїми Особливе умів: скроню вологістю і перепадами температур. Тому спеціально вібіраються матеріали, створюються додаткові Пристрої, що дозволяють Зменшити неспріятліві фактори. Одним з таких агрегатів є витяжною вентилятор. Сучасні зразки мают ї достаточно Привабливий Зовнішній вигляд, що дозволяє їх інтегруваті навіть у найвішуканішій дизайн.

vytyazhnoj-ventilyator-vannoj_3

Цей прилад просити у вашу ванну кімнату, якщо при прійнятті душа з'являються Краплі води на стінах, запотівають дзеркала і так далі. Завдяк Встановлення вентилятора у ванній можна Зменшити вологість у пріміщенні, збільшити комфорт, продовжіті Термін служби приладів і меблів, Які експлуатуються у ванній.

ВіДі

Перш ніж розбіратіся, як підключіті вентилятор у ванній, подивитись відео, рекомендується ознайомітіся з існуючою класифікацією, поглянуті на фото.

  • відцентрові;
  • осьові.

Обідвоє ЦІ види можуть буті як настіннімі, так і стельовій. Як правило, для ванніх кімнат вібірають осьової вигляд: двигун обертає лопаті пропелера, Пристрій засмоктує Повітря, пропускаючі через себе, виводу у вентіляційну трубу.

vytyazhnoj-ventilyator-vannoj_2

Матеріалом для виготовлення найчастіше служити пластик. Такі Пристрої легко підключіті самостійно, навіть необов'язково Дивитися відео, хоча воно може допомогти дізнатіся про певні нюанси в процедурі. Вага пристроїв невеликий.

vytyazhnoj-ventilyator-vannoj_4

Якщо з якоїсь причини вентіляційній канал не дозволяє використовуват осьової витяжною вентилятор, тога можна використовуват відцентровій. Такі Пристрої мают у своєму складі турбіну з Равлик і корпус. Пристрій працює тихо, Високоефективний, просто обслуговується.

vytyazhnoj-ventilyator-vannoj_5

Умови для роботи

Щоб Пристрій віконувало свої Функції, потрібне виконан Деяк вимог:

Як уже позначають, вентіляційній канал винен буті прісутнім і функціонуваті. Щоб перевіріті його працездатність, достатньо біля відчінілі запалити сірнік і потріматі. Якщо полум'я горить спокійно, что НЕ відхіляючісь, значити, проблема є - Повітря НЕ всмоктується.
Чи не забуваймо, що витяжною вентилятор вітягує Повітря, тому слід Залишити щіліну під дверіма близько 2 см, щоб Повітря могло потрапляті в приміщення.
Підбіраті модель слід з урахуванням умов ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

vytyazhnoj-ventilyator-vannoj_7

 Умови покупки

Якщо витяжною вентилятор Галі не куплена, слід запам'ятати кілька нюансів.

Визначення ОБСЯГИ ванної кімнати. Для цього візначаємо висота стель і площа приміщення. Припустиме, висота стелі ставити 2,5 м, довжина - 3 м, ширина - 2,5 м. Шляхом множення ціх чисел отрімаємо ОБСЯГИ кімнати: 2,5х3х2,5 = 18,75 м3.
Тепер результат потрібно помножіті на Кратність обміну Повітря, яка для ванної прірівнюється до 3-8. У результаті Потужність вентилятора буде такою: 18,75х3 = 56,25 (мінімум), 18,75х8 = 150 (максимум).
Оскількі середовище все-таки волога ,! ! Застосування приладів з харчування 220 Вольт Вкрай НЕ бажано. Тому Варто орієнтуватіся при віборі на моделі 12-24 Вольт.
Шум. Шумить будь-який Пристрій, тому потрібно вібіраті з мінімальнім рівнем, щоб використання Було комфортним.

Прекрасний варіант - Пристрій з гидростатом, в результаті чого вентилятор буде сам включати, коли вологість досягнено критичного рівня.

vytyazhnoj-ventilyator-vannoj_1

Підготовка

Тепер перейдемо до ОСНОВНОЇ задачі: розберемося, як Встановити вентилятор у ванній, вікорістовуємо фото. І почнемо з підготовчіх робіт. Рекомендується відразу подбаті про наявність решітки Всередині дверей. Це дозволіті Зберегти необхідну вентіляцію.

Оскількі Підключення вентилятора у ванній найчастіше здійснюється у вентіляційній канал, слід подбаті, щоб діаметр пристрою відповідав розмірам відчіні. Якщо прилад більше, тоді вхід в вентканал доведеться розшірюваті, вікорістовуючі ударну дриль або перфоратор. Якщо показники не сходити навпаки, тоді можна використовуват гофру у вигляді перехідніка, а порожнечі, що утворена можна заповнити монтажною піною. Колі вона засохну, можна обрізаті зайве, зашпаклюваті.

Електроживлення

Є кілька способів, як здійсніті Підключення вентилятора до електрики:

Для вентилятора можна зробити окремий вимикач. Якщо обробка приміщення Галі НЕ виконан, можна проводку заховаті під неї. Допускається використання одного Вимикач і для світу, і для вентилятора. У авторитет випадка бажано використовуват модель з таймером, інакше Пристрій може НЕ встігаті оновлюваті Повітря в кімнаті. При авторитет таке рішення незручно, якщо хтось Із членів сім'ї ходити в туалет по ночах: ​​Він просто буде всіх трівожіті шумом пристрою.
! ! Застосування Вимикач, вбудований в корпус вентилятора. ВІН може віглядаті як шнур, смікнувші за Який можна Включити його або вімкнуті. Таке рішення НЕ завжди Зручне, оскількі дотягнутись до живлення не завжди можна.

vytyazhnoj-ventilyator-vannoj_6

Віконуючі установку пристрою, слід буті гранично акуратно з Електрика. Для з'єднання проводів краще використовуват клемні колодки. Перед Виконання процедури електрик Винне буті відключене, для перевіркі слід використовуват індикатор.

Колі електрика буде підведено, можна займатись установкою.

Монтаж

Підключення в основному займає НЕ більше 20 хвилин. Для цього потрібно зняти кришку пристрою. На зону торкання зі стіною необхідно нанести клей або рідкі цвяхи. Оскількі вага витяжною вентилятора невеликий, такого кріплення буде й достаточно. Клеїті потрібно по інструкції, що додається до клею.

vytyazhnoj-ventilyator-vannoj_8

Залішається закріпіті кришку, вікорістовуючі Саморізи. Щоб уникнути Проникнення в приміщення комах перед кришкою потрібно Встановити сітку.

Контроль якості

Колі всі операції по підключенню Пристрої віконані, можна зайнятості Тестування. Для цього потрібно кілька разів Включити і вімкнуті прилад. А після цього ще Деяк годину поспостерігаті за результатами його роботи в «Бойовий умовах». Це дозволіті внести коректування в його роботу, якщо рівень вологості залішатіметься високим.