Як вібрато витяжною вентилятор у ванну кімнату

У пітанні ремонту у ванній кімнаті і туалеті ми, як правило, зосереджуємося на аспекті ОБРОБКИ, забуваючі про деякі не менше Важлива аспектах, Які дозволяті зробити ЦІ приміщення (або це приміщення - якщо санвузол суміщеній) більш комфортним для використання. Наприклад, це стосується установки витяжної вентиляції. Цьом харчування потрібно пріділіті Рамус ще на етапі створення проекту ремонту приміщення, тоді вибір буде Зроблено правильно і Вчасно.

Який вентилятор вібрато? Що буде оптимальним в конкретних умовах? ЗДАВАЙСЯ, можна Було б купити Пристрій потужнішій, і праворуч з кінцем. Тім більше що продавці дуже часто це і рекомендуються. Альо давайте розглянемо Наслідки такого підходу.

Діємо

Отже, купуємо найбільш продуктивним, потужній і симпатичний витяжною вентилятор, Встановлюємо його, якщо електроживлення Вже підведено. А далі беремо свій телефон і приємно проводимо годину з сигареткою в побудованому пріміщенні з витяжка. Начебто вентилятор Впевнена дзіжчіть, все працює, а вісь сигаретний дим все Одне чути в квартирі. В чому причина? Може, це забіті вентиляційні канали? Віклікаємо фахівців з жес, але смород стверджують, що все в порядку, а от витяжних вентилятор підібраній неправильно. А вся справа може буті в тому, що в паспорті цього пристрою вказана величина, яка абсолютно відповідає реальній.

Трохи Теорії

У ванній кімнаті і туалеті є вентіляційній отвір. Як правило, воно веде на дах. Щоб Повітря з приміщення Вийшов назовні, ВІН винен віконаті Певний шлях. При авторитет весь цею шлях Йому зустрічаються Різні стрімуючі фактори. Наприклад, поверни в трубах. До того ж не секрет, що стіні вентшахта часто мают нерівну поверхню. А додається до цього Всього Опір повітряного стовпа. Щоб Повітря віштовхнуті назовні, буде потрібно Подолання сили атмосферного впліву.

Опір ТІМ більше, чім віщє шахта. Тому зусилля, ласка Винне буті Доповідь на першому поверсі багатоповерхового будинку, має буті набагато віщє, ніж на останнього. Це очевидний факт, Який необхідно враховуваті для Отримання ефектівної вентиляції.

Тому набагато простіше вітягнуті Повітря в горизонтальний канал.

ВіДі вентіляторів

Відцентрові

Коштують смород дорожча «Звичайний» (в 2-3 рази дорожча, ніж осьові). При однаковій потужності двигуна їх Продуктивність менше (такоже в 2-3 рази). Якщо вирази мовою автомобілістів, ЦІ вентилятори тяговитости. Смород нагнітають істотній ТИСК, тому Повітря може долаті Високі підйомі з невелика Втрата.

популярна модель вентилятора круглий вентилятор vytyazhnoy-ventilyator-v-vannuyu-03 vytyazhnoy-ventilyator-v-vannuyu-04

Через важкувато конструкції відцентрові вентилятори мают чімалі розміри. Смород мают товщина до 10 см. Такі вентилятори віпускають брендові Виробники. Незважаючі на більш скроню ВАРТІСТЬ, смород мают і вищу якість.

Канальні вентилятори

Смород більш ефектівні «Звичайний» вентіляторів, однак їх складніше встановлюваті. Смород не часто застосовуються в житлових пріміщеннях.

Осьові

Ще один вид вентіляторів, Який є найпопулярнішім. Їх конструкція й достаточно проста. Якщо смород НЕ наштовхуються на Опір, можуть ВИДАЛИТИ великий об'єм Повітря. Інакше Продуктивність пристрою погіршується пропорційно велічіні опору повітряного стовпа. Тому Такі вентилятор не встановлюються на ніжніх поверх багатоповерховіх будинків. Наприклад, осьовій вентилятор, встановлений на першому поверсі 12-ти поверхового будинку у вертикальний канал, Ледь здатно Забезпечити десять відсотків продуктівності від тієї, яка вказана в його паспорті.

vytyazhnoy-ventilyator-v-vannuyu-05 vytyazhnoy-ventilyator-v-vannuyu-06 vytyazhnoy-ventilyator-v-vannuyu-07 vytyazhnoy-ventilyator-v-vannuyu-08

На додаток до основних функцій вентилятори можуть комплектуватіся і Додатковий елементами: гігрометром (датчиком вологості), таймером і так далі.

Як вібрато

ВРАХОВУЮЧИ наші реалії, стандартний вертикальний канал Найкраще оснастіті відцентровім вентилятором, паспортна Продуктивність якого буде найбільш близьким до реальної. Що стосується канального вентилятора, його ефективність найніжча. Його Варто застосовуваті, якщо вентилятор необхідно заховаті в стелі підшівання, або ж потрібно об'єднати декілька каналів вентиляції. Якщо підвідній повітропровід і канальний вентилятор шумоізоліровать, можна отріматі хороший рівень тиші в туалеті і ванній кімнаті.

Поширення осьовій вентилятор дає відмінні результати Виключно на коротких горизонтальних каналах. Можна встановлюваті його такоже на останніх або передостанніх поверх. У шахтах ж многометровой висота його ефективність буде прагнуті до нуля.

Нюанси

Що стосується Додатковий можливости, корисностей буде таймер затримки вімкнення. Це означає, що вентилятор буде включати зі світлом, а вімікатіся лише через Деяк, Завдання годину. Як правило, настройка передбачає годину від однієї хвилини до десяти хвилин.

Хороша додаткова функція - гігрометр, Який дозволяє включати вентилятор, якщо вологість у пріміщенні досягла Певного рівня.

Як варіант, вентилятор можна оснастіті і звічайна Вимикач, Який дозволіті включати Пристрій Суворов тоді, коли в авторитеті є необхідність.

Що ще потрібно відзначіті, так це необхідність задіяті в процесі монтажу витяжною вентилятора ПРОФЕСІЙНОГО електрика, Який має успішній досвід установки подібніх конструкцій, щоб смород працювать ефективного і надійно, позбавляючі від зайвої вологості у ванній кімнаті і туалеті.