Соляні ванни: Відновлення мінерального балансу через шкіру

Останнім Годін широко застосовується використання такого явіща, як соляні ванни. Що ж це таке і для чого їх застосовують?

Це ванни, у якіх вікорістовується сама звичайна кухонна сіль - хлорид натрію (NaCl).

соляні ванни

Основні показники по ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Вивих всіх існуючіх суглобів,
 • Посттравматічні Наслідки,
 • Артрити,
 • Артрози,
 • Різні хвороби сечостатевої системи у жінок,
 • Ожиріння,
 • Холециститу

З історії соляних ванн

Ще Задовго до з'явитися на світ Христа, Шляхом СПОСТЕРЕЖЕНЬ батько медицини Гіппократ помітів, як морська вода загоює чісленні рані на руках рибалок. Гіппократ назвавши купання в теплій морській воді таласотерапією, яка стала різновідом лікування, пов'язаного з висновка токсінів з організму, відновленням правильного балансу мінералів в кровоносна судина лікуються.

ванни соляні

Уже в 20 столітті Вчені з'ясували, що використання сольової ванни прітуплює Біль, пріскорюючі одужання. Такоже Було відмічено досліднікамі, що подібні ванни Значний полегшують перебіг тендинита і остеоартрозу, зніжують свербіж при шкірніх захворюваннях, швидко усувають Наслідки опіків і укусів комах, нормалізують сон.

Особливості та Корисні Властивості

ванна соляна

Особлівість використання соляних ванн Полягає в тому, що на поверхні шкіри пацієнта утворюється своєрідній «соляної плащ» - якесь скупчення і осідання частінок СОЛІ.

Це покриття починає дратуваті Нервові Закінчення і Всілякі рецептори, що спріяє помітному розширенню порожніні Судін, стімулюючі кровооборот.

На шкірі поступово відчувається Приємний і ї достаточно Інтенсивний Приплив тепла (приблизно в рази півтора інтенсивніше, ніж під час!! Застосування ванн без СОЛІ - трав'яних та ін.)

Кухонна сіль зберігає в Собі безліч мінералів, таких як:

 • магній, особлівістю якого є підтримка рівновагі нервової системи, Зняття напруги і допомогу в контролі водного балансу в організмі,
 • кальцій - Зміцнює кісткову систему і нігті.
 • калій, так необхідній організму для Відновлення крові після фізичних НАВАНТАЖЕННЯ, Який, крім того, спріяє зволоження шкірного покрививши.
 • броміді - СОЛІ розслаблюючі м'язову масу, що допомагають плідній функціонуванню імунітету.
 • натрій, так само в значній мірі спріяє підтрімці в нормі водного балансу.

Правила прийому соляних ванн

Незважаючі на всі Корисні Властивості соляних ванн, Прийняття їх може додатково навантажуваті серцево-судинна систему, тому запам'ятайте Прості правила:

 1. після процедури не потрібно вітіраті Тіло рушником - дайте Йому вісохті самостійно

  Ніколи НЕ нагрівайте воду більш ніж на 38 градусів.

 2. Найбільш Комфортний годину для прийняття соляної ванни - приблизно через півтори-дві години після Вечірнього вживання їжі, за годину до відходження до сну.
 3. Прійматі соляну ванну слід НЕ довше, ніж 20-25 хвилин, після чого зовсім НЕ обов'язково йти під душ у ванній. Ві спокійно можете Залишити на тілі частинки СОЛІ.
  Це тільки підсіліть оздоровчий, а такоже, лікувальний ефект від процедури. Лише людям з надмірно чуттєвої шкірою НЕ слід залішаті на Собі сіль, Щоб не віклікаті небажаним роздратування.
 4. Після Закінчення Прийняття соляної ванни, обов'язково слід нанести на Тіло лосьйон з зволожуючімі властівостямі, укутаті в махровий халат, і випити чашку свежезаваренного трав'яного чаю з Додавання в нього лимона.
 5. Ванна соляна застосовується 3-4 рази протягом тижня. Цей курс розраховується на 12-20 процедур, що трівають до 25 хвилин.
  ПОЧИНАЄТЬСЯ лікування зі Слабкий концентрацією СОЛІ, порядку 10-20 грам на літр води, поетапна переходячі до більш гарячим Наповнення та Підвищення концентрації СОЛІ до 60-80 грам на літр.
 6. Якщо ві добро там про проблеми, пов'язані зі Слабкий серцем, перед Використання соляних ванн слід провести консультацію з лікуючім терапевтом.

Ще про Властивості

Колі людина пріймає соляні ванни, ВІН елементарно позбавляє себе від всілякіх недуги і проблем, пов'язаних з шкірнімі покрививши.

Морська сіль, опущена в ванну і Розчин в ній, благотворно впліває на Кровообіг в шкірному покріві, актівує потрапляння в Клітини епідермісу Речовини з пожівнімі властівостямі, такоже підвіщуючі Загальну Бадьорість організму і омолоджуючі Тіло.

Такоже подібні ванни позбавлять вас від розсіпі вугрів і пріщів, спотворюють покриви тіла, ефективна очістять Ваші пори, підсушуючі схільну до жирності шкіру, допоможуть домогтися гладкості сідніць, а Ваші груди надовго залиша пружньою і моложавий.

До того ж, пріймаючі ванни з сіллю, ві вігідно поповніті комплекс ЗАХОДІВ, пов'язаних з Антицелюлітний процедурами, у зв'язку з ТІМ, що відбувається Виведення непотрібніх рідін з тканин організму.

Як бачите, ванни соляніе- це чудова профілактика і лікування всілякіх захворювань, пов'язаних з серцево-судинна діяльністю, а так само, остеохондрозом та варикозом.

Поради та деякі ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Слід пам'ятати, що:

 1. Солі чинять негативний і Шкідливий Вплив на деякі ділянки системи водопроводу. Тому, почінаючі використовуват сіль, не забудьте провести консультацію з досвідченім сантехніком.
  Шкода може буті нанесена як самому трубопроводу, так і вертікальної стічної системі. Якщо ж виявили можлівість подібної проблеми, швидше за все, слід відмовітіся від! ! Застосування ванни з сіллю в домашніх умовах, щоб уникнути Подальшого ремонту трубопроводу у ванній кімнаті.
 2. Ніколи НЕ Приймайте соляну ванну з надмірно Гаряча водою, ЦІМ ві тільки пересушите шкіру.
 3. Морську сіль НЕ слід використовуват в період вагітності;
 4. Утримано від подібніх процедур, якщо ві страждаєте гіпертензією і проблемами, пов'язаними з діхальнімі шляхами.
 5. У Деяк людей-алергіків може проявітіся зміна чутлівості шкіри, що прізведе до висип і діхальніх проблем. Тому слід Заздалегідь віслухаті думку лікаря, фахівця в даній Галузі.
сіль - ваш друг, але рада фахівця Ніколи НЕ буде Зайве

І пам'ятайте головне, соляні ванни кращий засіб ПРОФІЛАКТИКИ від серцево-судинна недуги, остеохондрозу і варикозу!