Кругла ванна: невід'ємна частина шикарного інтер'єру

Хочете кинути виклик буденності інтер'єру в санвузлі? Непоганий варіантом може стати кругла ванна - альтернатива традіційної стандартної овальної або прямокутної ванни. Тому, якщо ві Шукайте Який-небудь неординарний інтер'єрній сценарій ванної кімнати - обов'язково візьміть на замітку цею варіант.

З якого матеріалу виготовляють ванни круглі, Які розміри даного модельного ряду представлені на ринку і Які споживчі характеристики смород задовольняють - все та багато Іншого в Нашій статті. кругла ванна

Шікуваті так шікуваті

ванна кругла

Як тільки виробникам сантехніки вдалося досконало освоїті роботу з акрилом - все Частіше стали з'являтися ванни з нестандартними розмірамі і різнімі розмірамі. Спожівачів просто не могли не зацікавити круглі акрилові ванни. Хоча Варто зауважіті, що поки мати таку розкіш у Собі вдома можуть дозволіті тільки Володарі квартир або приватних котеджів з просторах ванною кімнатою.

Природно, круглі моделі відрізняються від звичних ванн підвіщеною комфортністю, оскількі, В принципі, маленькими і тіснімі смород буті НЕ можуть. Мінімальній діаметр, Який може мати ванна кругла - 150 см. Найбільш Частіше зустрічаються моделі з діаметрамі 160-170 см.

З якіх матеріалів виготовляють ванни круглої форми

Як відомо, ванни залежних від матеріалу, з якого смород віготовлені, діляться на типи:

 • Ванни акрилові;
 • Ванни чавунні;
 • Ванни зі Сталі;
 • Ванни дерев'яні (дубові);
 • Ванни зі скла.

Два останніх типи ванн зустрічаються дуже Рідко. Дерев'яні - через ексклюзівності і вартості, оскількі вімагають чималий трудовітрат, Аджея ванна з дерева (ручна робота). Другі - скляні - НЕ дуже практичні у вікорістанні.

ванна кругла

Що стосується круглих ванн, можна провести паралелі:

 • Найбільш пошірені ванни круглої форми, Які виготовляють з акрилу. Ванни круглі акрилові представлені в найбільш широкому віборі з чісельності Додатковий аксесуарами та функціямі - гідромасажнімі форсунками, аеромасажем, ароматерапією, підводнім підсвічуванням і т.д.
 • Круглі сталеві ванни зустрічаються у продажу, хоч і рідше.
 • Чавунні ванни круглої форми практично НЕ виготовляють. Чавун НЕ пластічність, до того ж, зважаючі на Великі розміри, ванна кругла з чавуну буде просто непідйомною.
 • Круглу форму можуть мати такоже дерев'яні, скляні або ванни з штучного каменю. Зустрічаються Рідко, Аджея ванна з дерева, скла або каменю - сама по Собі рідкість.
  Альо такий ексклюзив такоже знаходится свого споживача.

Круглі форми акрилових ванн - Незвичайні предмети розкішного інтер'єру

Акрилові ванни круглі вражаються уяву і стилем, і декором. Деякі моделі можуть комбінуватіся зі скляного елементами, оформлятіся НЕ тільки в класичному білому кольорі. Аджея акрилові ванни усіх існуючіх форм можуть фарбувати в Різні ультрамодні кольори.

Хочете піті від повсякденної буденності і стандартів, Якими поки ще «дихає» ваша ванна - кругла форма купелі саме те, на що обов'язково слід звернути увагу. Незвічайність форми здатно Додати інтер'єру ванної Особливий шик і створити Надзвичайно цікаву романтичну обстановку в пріміщенні.

Цікаві способ установки круглих ванн

Кілька слів про Незвичайні видах ванн круглої форми:

 • Ванни, вбудовані в підлогу у ванній комнате.Как свідчать сучасні модні інтер'єрні Тенденції з чісельності журналів, сьогодні все Частіше можна зустріті на їхніх сторінках підлогові купелі круглих форм. У авторитет модельному ряді передбачені вбудовані ванни круглої форми, Які розраховані на установку в невеликих приміщення.
  Бажано, щоб смород прімікалі щільно до стіні. Деякі з вбудовуваніх в підлогу круглих ванн нагадують кутові, тільки мают округлі, більш м'які Обрисуйте.

На замітку!

Якщо планується, що ванна напівкругла (вбудована в підлогу) буде встановлен близько стін, то зазвічай змішувач і душ встановлюються на стіні.

Усередіні цієї ж стіні прокладається система водопроводу.

Систему подачі гарячої та холодної води теж можна Приховати під підлогою.

Зустрічаються і підлогові змішувачі з Гнучкий душем, підняті над краєм ванни.

ванни круглі
 • Круглі купелі в спеціально побудованіх для цього подіумах. Такий варіант - не просто своєрідній стілістічній ефект інтер'єру ванної кімнати, але і додаткова жорсткість самої моделі: часто круглу ванну додатково оснащують каркасом з металу.
кругла ванна

Ванни круглої форми - споживчі характеристики

Що необхідно знаті про споживчі характеристики і існуючому Додатковий функціоналі ванн з круглої форми?

 • По-перше, маючі зовнішню схожість і однакові геометричні параметри, ванни акрилові круглі (сталеві, дерев'яні, з каменю) при всьому мают зовсім різну місткість.
 • Внутрішня Поверхня круглих ванн може буті Доповнено виступа, поглиблення і нести «анатомічну» НАВАНТАЖЕННЯ для комфортного положення тіла людини під час прийому водних процедур. До відома: ванни круглої форми найбільшіх Розмірів без праці можуть вмістіті два дорослих людини, тому рельєфна Поверхня Всередині подібної ванни має ще більшу складність.
 • В якості Додатковий функціоналу в круглих ваннах найбільш часто зустрічаються:
 • Системи аеро- і гідромасажу;
 • Водонагрівальні системи;
 • Кольоротерапія і ароматерапія;
 • Підводне підсвічування;
 • Система дезінфекції;
 • Підголовнікі і підлокітнікі;
 • Пластикові сидіння;
 • Протіковзке покриття дна;
 • Вбудовані в бортики ручки, Поличка, інше.

Недоліки ванн круглої форми

Головними недолікамі ванн круглої форми, безсумнівно, є їх габарити і об'єм:

 • У Першому випадка: звернемо Рамус багатьох домовласніків, Які на стадії Вибори ванни. Прямокутна, овальна, трикутна або все-таки кругла - ванна кімната з моделлю круглої форми не винна мати дефіціт Вільної площі.

  На замітку: навіть звічайні вбудовані моделі круглої форми Значний перевершують за розмірамі звічайні ванни прямокутної форми.

 • У ІНШОМУ випадка - ванни круглої форми мают значні ОБСЯГИ, і для того, щоб наповніті ванну до необхідного рівня, доведеться використовуват Чимаев води.
  ВРАХОВУЮЧИ, що ВАРТІСТЬ комунальних послуг, в тому чіслі і на водопостачання, далеко не копійчана, повноцінне купання Дійсно в такій ванні може віявітіся Дійсно розкішшю.

Замість висновка: вібіраючі сучасности ванну, Варто звернути Рамус на таке цікаве і Незвичайна рішення, як кругла ванна, яка є НЕ тільки Спадщина моди, а й поєднанням стилю та комфорту. Спектр Додатковий функцій, аксесуарів і колірніх РІШЕНЬ настільки різноманітній, що ванна круглої форми додасть пріміщенню Відчуття свободи і особлівої безмежності.