Чавунна ванна Ностальжі: приємний кінець дня

Ритм дня сучасної людини, що проживає у великому місті, має на увазі багато руху, стресів, від яких хочеться відпочити, особливо ввечері, перебуваючи вже вдома. У кожного свої методи релаксації, але здавна відомо, що вода прекрасно стирає інформацію. Тому ефективним способом розслаблення, перезавантаження є теплі ванни, причому дуже бажано з ароматною піною. Кілька хвилин такої насолоди здатні змінити ставлення до подій, підбадьорити і позбавити від старих переживань.

chugunnaya-vanna-nostalzhi_5

Тому велике значення набуває вибір ванни. Сьогодні асортимент просто величезний, починаючи від кольорів, форм, закінчуючи матеріалами. Найпоширеніші - чавун, сталь і акрил. Є ще скло, камінь і навіть дерево.

Переваги чавуну

Але особливо хочеться відзначити саме чавунні ванни. Вони існують досить давно, володіють прекрасними характеристиками, які і дозволяють їм утримуватися на ринку.

chugunnaya-vanna-nostalzhi_4

Можна виділити кілька причин, за якими люди купували і продовжують купувати саме чавунні зразки:

  • міцність і довговічність - важливі якості, адже встановлювати ванну на кілька місяців - це недоцільне заняття, до того ж якщо будь-який вплив викликає дефект, при експлуатації приємного мало;
  • прекрасно утримують температуру води - набравши в кінці дня теплу ванну, не доведеться турбуватися і поповнювати запаси гарячої, оскільки чавун відмінно зберігає тепло;
  • стійкість вироби гарантована підвищеною вагою - вібрації виключені;
  • низький шум при наповненні водою - не створюється дискомфортних відчуттів, особливо у вечірній час, коли шумно набирається вода в ванну, а деякі члени родини вже сплять;
  • не вимагається особливого догляду - поверхня виробів потрібно періодично протирати зі звичайним миючим засобом, а потім витирати насухо.

У підсумку чавунні ванни мають своїх шанувальників, коло яких постійно розширюється. Підтвердження тому - позитивні відгуки і збільшений попит. Це дозволяє виробникам збільшувати асортимент. Ті ж вітчизняні компанії не просто доповнюють моделі новими можливостями, вони створюють спочатку якісний продукт. Про один такий підприємстві і піде мова далі.

chugunnaya-vanna-nostalzhi_1

Про завод

Напевно, багатьом нашим співвітчизникам відомий завод з виробництва ванн в місті Новокузнецьку ще з радянських часів. З тих пір багато чого змінилося, однак завод «Універсал» продовжує дарувати своїм шанувальникам якісну продукцію.

Підприємство розпочало свою роботу наприкінці 1961 року. Тоді потужність виробництва становила 280 тисяч ванн на рік. Крім цієї продукції, заводу вдається випускати й інший товар, який в різний час визнавався кращим.

chugunnaya-vanna-nostalzhi_3

Завдяки модернізації виробництва, яка сталася в 2005 році, Новокузнецьк заводу вдалося налагодити сучасну лінію (на підставі німецького та японського обладнання) виготовлення чавунних ванн. Завдяки такому професійному підходу якість виробів дозволяє конкурувати на ринку зі світовими зразками. А потужність виробництва зросла до 400 тисяч виробів на рік.

chugunnaya-vanna-nostalzhi_8

Модельний ряд

Зараз асортимент чавунних ванн заводу налічує дев'ять зразків, які характеризуються різними розмірами, формами та іншими особливостями. Ось їх назви: Каприз, Класик, Нєга, Ностальжі (два види: 150х70 і 170х75), Сибірячка (два види, як і у Ностальжі), Грація, Еврика.

chugunnaya-vanna-nostalzhi_2

Ностальжі: особливості моделі

Особливо відзначимо ванну чавунну Ностальжі Універсал. Вона володіє вишуканою класичною формою, плавними лініями, тому здатна стати гідною прикрасою інтер'єру ванної кімнати. Борт вироби заужен, чаша вельми містка. Зливний отвір ванни чавунної Новокузнецьк Ностальжі розміщено ближче до центру, на відміну від багатьох інших моделей, що покращує зручність користування. Цю особливість можна помітити на представлених фото.

Чавунна ванна Ностальжі 170х75 - один з двох видів таких виробів. Другий тип - ванна чавунна 150х70 Ностальжі. Зрозуміло, що в першому випадку виріб більше і вместительнее (235 літрів проти 196 літрів). Однак це позначається і на вазі, в результаті ванна розміром 170х75 важить 114 кг проти 94 кг у вироби розміром 150х70.

chugunnaya-vanna-nostalzhi_7

Потрібно відзначити, що є модифікації чавунної ванни Ностальжі з ручками і підголівниками. І нехай стоїть така модель дещо дорожче, користуватися нею набагато приємніше.

Варто відзначити, що всі чавунні ванни заводу Універсал випускаються за чинним ГОСТу 18297-96, а також міжнародним нормам.

chugunnaya-vanna-nostalzhi_6

Експлуатація та догляд

Наостанок не завадить ознайомитися з рекомендаціями по догляду та експлуатації чавунних ванн заводу Новокузнецька.

  • Наповнювати чашу необхідно водою, температура якої не може перевищувати 75 градусів.
  • Бажано після кожного використання вимивати поверхню милом або миючим засобом, змити проточною водою, витерти насухо. Склад не повинен містити хлору, кислот, абразиву, інакше є велика ймовірність втрати блиску.
  • Відгуки підтверджують, що досі багато господинь замочують і перуть білизну у ваннах, однак робити це виробники не рекомендують, як і зливати воду з пральних машин, не кажучи вже про агресивні рідини.
  • Якщо в чаші буде постійно перебувати вода або є несправний змішувач, ймовірно утворення жовтого нальоту, який видалити дуже складно. Як він виглядає, можна подивитися на фото.
  • Використовуючи виріб, слід пам'ятати про максимальному навантаженні в 300 кг. При цьому не можна допускати, щоб в нього падали тверді предмети.