Кваріловие ванни: переваги та особливості

Багато звичні предмети в будинку сьогодні можна зустріти в різному виконанні. Це стосується форм, розмірів і матеріалів. Так, вже ні для кого не є дивиною ванна з акрилу. А кваріловие вироби - це продовження поліпшень, які повинні нівелювати деякі недоліки акрилових ванн: потреба в каркасі і низька стійкість до появи подряпин. Адже цей матеріал включає в себе акрил і кварцовий пісок, тому міцність виходить вище.

kvarilovie-vanni_7

Що це?

Зі складом розібралися, тепер можна розглянути деякі особливості таких виробів. Ванни з кварила мають більше вагу, ніж акрилові. Що підтверджують і відгуки. Це пов'язано з наявністю додаткових добавок, які легше чавунних, але мають більше вагу, ніж у акрилових. Виготовлення відбувається методом відливання в форму. Якщо уявити собі структуру матеріалу, то це безліч акрилових капсул з піском всередині. Акрил також заповнює простір між капсулами.

kvarilovie-vanni_5

Ванни мають товщину стінок близько 1 см, тому можна отримати міцну конструкцію навіть без каркаса. У підсумку можна виділити такі переваги:

  • доступно отримання виробів будь-якої форми;
  • відмінні зовнішні дані;
  • низька теплопровідність;
  • невелику вагу.

Кваріл - відмінний матеріал для ванн

За рахунок збільшення товщини стінок і підстави кваріловие вироби можуть бути безкаркасними або ж мати каркас. А зовні такі моделі виглядають як чавунні.

kvarilovie-vanni_6

При цьому на висоті і шумоізоляція, тому звук від падіння води неголосний. Міцність також вище, ніж у акрилу. У такі ванни можна ставити навіть важкі предмети, після чого на поверхні не з'являються ушкодження. А вироби мають закруглені кути.

kvarilovie-vanni_8

Кваріл має низьку теплопровідність, тому стінки не будуть сильно нагріватися, зберігаючи тепло води в ємності.

При всіх своїх перевагах матеріал має і деякі недоліки. Наприклад, може деформуватися при дії високих температур. До того ж вартість матеріалу поки ще залишається досить високою.

Villeroy Boch - лідер серед кваріловие ванн

У Мережі можна зустріти безліч фото кваріловие виробів. Виглядають вони чудово, але найбільшою популярністю користуються моделі Villeroy Boch. Цей бренд представляє Німеччину, хоча має французьке коріння. У результаті вийшло прекрасне поєднання німецької надійності та паризької стильності.

kvarilovie-vanni_2

Villeroy Boch спочатку був виробником сантехнічного фарфору і кераміки. Має 250-річну історію. Зараз же одним з головних напрямків діяльності компанії є виробництво саме кваріловие ванн. При цьому продукція відповідає найвищим вимогам.

Завдяки застосуванню інноваційних технологій забезпечується висока надійність і функціональність продукції. Виготовляються як вбудовуються вироби, так і окремо стоячі. Можуть бути оснащені додатковими функціями: масажами (гідро- і аеро-) та іншими можливостями.

kvarilovie-vanni_3

Можна виділити дві потужні технології, впроваджених компанією: Ceramic Plus і Acivecare. Перша дозволяє отримати особливо гладку поверхню без осідання пилу і появи механічних забруднень. Технологія відмінно згладжує мікроскопічні пори, які зазвичай присутні в санфаянсе.

kvarilovie-vanni_4

Acivecare - технологія отримання керамічної емалі з антисептичної поверхнею. Завдяки наявності іонів срібла знижується ймовірність поширення мікробів.

Моделі

Найбільш популярною вважається ванна Villeroy Boch Oberon. Ця кваріловие модель оснащена самоклеящимися ніжками. Завдяки формі овалу, вписаного в прямокутник, можна розмістити виріб в приміщенні будь-якого стилю.

kvarilovie-vanni_1

Гідромасажна система влаштована таким чином, що вбудовані в дно форсунки практично невідчутні. Є кілька розмірів таких моделей. У комплекті є навіть свердло для створення отвори для зливу в потрібному місці. При цьому на кожен виріб виробник дає 10-річну гарантію, що в поєднанні з позитивними відгуками клієнтів говорить про високу якість.