Дизайн ванної кімнати в квартирі панельного будинку

Панельні будинки, у великій кількості будувалися в 80-х роках минулого століття, будувалися різного планування, але для ванної кімнати майже всі серії цих будівель відводили місця небагато. В основній масі площа ванних кімнат становила менше п'яти кв. метрів в суміщеному санвузлі, і близько чотирьох кв. метрів в роздільному.proekty-vannoi_19

Однак були побудовані «панельки» кількох серій, в яких площа приміщення для ванної (правда, поєднаної з туалетом) становила близько семи «квадратів», що на ті часи виглядало справжньою розкішшю.

proekty-vannoi_18 proekty-vannoi_17 proekty-vannoi_16 proekty-vannoi_15

Таким чином, говорячи про ванну кімнату, розташовану в квартирі панельного будинку, слід мати на увазі приміщення не дуже великого розміру. Це стало причиною того, що створюючи сучасний інтер'єр кімнати, де приймають водні процедури, власники квартири намагаються збільшити його розмір, об'єднавши в єдине ціле перш роздільні приміщення. Для збереження інтимності зони туалету, в дизайні приміщення застосовують установку перегородки з ударостійкого матового скла, практично не займає місця.

Об'єднуємо санвузол

proekty-vannoi_14 proekty-vannoi_12 proekty-vannoi_11

При об'єднанні двох приміщень, на місці двері з'являється додаткове місце у замінила її стіни, що дає можливість розміщення там додаткового шафки, якому завжди знайдеться застосування. Звичайно, не всі люди мають досить багату уяву, щоб самостійно розробити дизайн ванної кімнати, перетворивши її в сучасне, стильне приміщення для водних процедур та відпочинку.

proekty-vannoi_10 proekty-vannoi_09 proekty-vannoi_08 proekty-vannoi_07

Багато сайтів в інтернеті, який став надійним помічником у багатьох ситуаціях, мають величезні фотогалереї з цікавими дизайнерськими роботами по оформленню приміщень. Є там і розробки оформлення ванних кімнат, звідки можна почерпнути ідеї для себе, проте, за наявності вільних коштів, краще замовити дизайнерський проект у професіоналів. Вони зможуть, враховуючи всі особливості приміщення і фінансові можливості замовника, розробити індивідуальні варіанти дизайну для ванної кімнати.

Правила оформлення інтер'єру

proekty-vannoi_06 proekty-vannoi_05 proekty-vannoi_04 proekty-vannoi_03

Для власників житла, які вирішили оформити інтер'єр приміщення самостійно, слід дотримуватися кількох обов'язкових правил, що дозволяють в підсумку роботи отримати відмінний результат:

  • обробка стін і підлоги повинна бути світлих відтінків і гармоніювати за кольором;
  • установка глянцевого натяжної стелі дозволяє візуально збільшити приміщення;
  • установка душового куточка або ванною зі складною конфігурацією, дозволяє більш комфортно використовувати площу приміщення;
  • придбання компактної меблів для ванної в єдиному стилі надає приміщенню красу і сучасний вигляд;
  • використання дзеркал в дизайні приміщення роблять його просторіше і нарядно;
  • скляні полки і навісні шафки, виготовлені із застосуванням скла, додають в приміщення простір, роблять його інтер'єр повітряним;
  • використання вбудованих світильників з розсіяним світлом надає приміщенню затишок;
  • до всіх предметів інтер'єру ванної повинен бути вільний прохід;
  • двері з ванної повинна відкриватися назовні, можливо зробити її розсувний.

При дотриманні цих нехитрих правил і використанні готових ідей дизайнерів, цілком можливо перетворити стандартне приміщення в стильну і зручну зону відпочинку.