Зелений колір - популярний при обробці ванних кімнат

Підбираючи майбутній колір кімнати, багато з нас замислюється не тільки про красу, а й про комфортне перебування в приміщенні, а це часто набагато більш важливо, особливо, коли мова йде про житлових приміщеннях. Отже, матеріалів обробки на сучасному ринку дуже багато, тому вибір залишається тільки за виглядом і тоном.

Ванна кімната в природних тонах

Ванна кімната - особливе місце в квартирі. Саме її вигляд впливає на ранкове самопочуття і вечірнє розслаблення. Не секрет, що вода діє на людину особливим чином, заспокоює, наповнює життєвими силами. Тому колірна гамма ванній повинна бути максимально сприяє до приємного перебування та прийняття процедур.

zelenaya-vannaya-01 zelenaya-vannaya-02 zelenaya-vannaya-03

Візьмемо за приклад застосування зелених відтінків в інтер'єрі ванної.

Психологія кольору

Крім своїх природних якостей, асоціації з деревами, травою, новим життям, зелений має низку характеристик, позитивно впливають на людину. Отже, з точки зору психології, зелений - колор впевнених у собі людей. Мало того, він і наповнює цієї самої упевненістю, підштовхує людину до саморозвитку та самовдосконалення.

Відтінки й акценти

У зеленого багато похідних. Це може бути оливковий, наприклад. Він досить м'який, нейтральний. Для ванної він буде цілком застосуємо. Можна добре поєднувати, наприклад, оливкову плитку на підлозі з блідим зеленуватим відтінком. При цьому обидва кольори будуть виділятися, але і в теж час гармоніювати між собою.

zelenaya-vannaya-04 zelenaya-vannaya-05 zelenaya-vannaya-06 zelenaya-vannaya-07

Зелений непогано поєднується з коричневим. Ще б пак, адже це класика природи - дерево. Однак слід пам'ятати, що коричневий також має свої відтінки, які можуть не підійти до вибраного конкретного колорит.

Ще можна розставити акценти. Наприклад, загальна обробка ванної буде ледве помітною, тобто колір буде з мінімальною яскравістю. Зате аксесуари, ванну, килимки або шторки зробити в соковитому кольорі лайма чи молодої трави. Вийде цілком весела композиція, яка обов'язково підніме настрій в холодний зимовий ранок і додасть бадьорості на цілий день.

Також можна поєднувати різні відтінки і фактури плитки на стіну. Тим більше, асортимент кераміки зараз колосальний. Можна вибрати кілька моделей плитки і вигідно їх поєднувати між собою або керамічним бордюром. Те ж стосується і стінових панелей або стельових плиток. До речі, більшість стельових плиток - білі. Відповідно, можна надати їм абсолютно будь-який вид за допомогою звичайної фарбування.

zelenaya-vannaya-08 zelenaya-vannaya-09 zelenaya-vannaya-10

Також, вибираючи зелений, як основний колір, потрібно стежити, щоб не було занадто багато відтінків в одній композиції, і пам'ятати, що робити акценти можна за допомогою самих елементів оздоблення, а можна і з аксесуарами. У будь-якому випадку цей відтінок обов'язково сподобається всім домочадцям.

Варто також відзначити, що навіть незважаючи на те, що зелений - яскравий і радісний колір, все-таки про правильно розстановці світла і тіні також не слід забувати.