Ідеї ​​дизайну ванної кімнати в хрущовці

Здавалося б, що будівництво житлових будинків ведеться і в сьогоднішні дні, тільки от російський житловий фонд як і раніше складається з житла, побудованого на початку шістдесятих років минулого століття - сумно знаменитих хрущовок. Цілком можливо, що в ті роки, коду величезна кількість людей проживало, не маючи мінімальних зручностей, або тіснилися на одній кухні з сусідами, отримання навіть такий, не надто зручного планування квартири, ставало величезною радістю.

розташування елементів у ванній хрущовки

Мало кого в ті роки хвилювало, що кімнати були прохідні, кухня маленька, а що стосується надмініатюрний площі ванної, поєднаної з санвузлом, то це місце відразу ж стало головним героєм численних анекдотів. Планування була такою, що везучими вважалися люди, у яких унітаз стояв в окремому приміщенні, тоді у ванній була хоча б раковина для вмивання. У більшості ванна кімната являла собою сусідство ванної та унітазу, про розміщення якихось додаткових пристроїв не могло бути й мови.

Хрущовка - не вирок

v-hrushevke_01 v-hrushevke_02 v-hrushevke_03

З появою сучасної сантехніки ситуація почала змінюватися, тепер і на такій маленькій площі, яку відвела хрущовка під ванну кімнату, є можливість змінити її дизайн в кращу сторону, зробити його зручнішим та функціональніша. При використанні компактної сучасної сантехніки, ванна кімната розширюється не тільки візуально, але вміщує в себе такі пристрої, про які раніше не доводилося навіть мріяти.

інтер'єр маленької ванної кімнати в хрущовці v-hrushevke_24 маленька ванна кімната в хрущовці інтер'єр ванної кімнати в хрущовці

В першу чергу дизайн ванної кімнати помітно змінюється в кращу сторону при заміні стандартної ванни на її сучасний варіант, бажано кутовий. Така заміна відразу ж звільнить місце, цілком достатня для установки пральної машини, адже хрущовка має таку маленьку кухню, що пральну машину в ній встановити важко.

Грамотно ховаємо пральну машинку

в хрущовці ванна кімната ванна в хрущовці дизайн маленької ванної кімнати в хрущовці дизайн ванної кімнати в хрущовці

Сучасні виробники сантехніки пропонують цікаві рішення, завдяки яким маленька площа, яку має ванна кімната в хрущовці, використовується найбільш оптимально. У продажу є дві оригінальні моделі пральних машин, кожна з яких оригінальним чином змінює дизайн приміщення, а маленька ванна набуває більший простір. Фото таких моделей можна знайти в каталогах фірм-виробників.

v-hrushevke_05 v-hrushevke_06 v-hrushevke_07 v-hrushevke_08

Одна з моделей, передбачає її установку під раковиною, що продається в комплекті з пральною машиною, завдяки чому ванна кімната отримує покращений дизайн інтер'єру. Друга модель дивує покупців, які побачили її тільки на фото. Що говорити про тих, хто зміг побачити її в дії!

v-hrushevke_09 v-hrushevke_10 v-hrushevke_11 v-hrushevke_12

Пральна машина має назву флоп. Її установкою економиться не тільки маленька площа ванної, але і вода. Вона встановлюється над унітазом, поєднуючись з функцією змиву в ньому. Це справжнє диво техніки має настільки оригінальну конструкцію, що тільки її присутність у ванній надає приміщенню унікальний дизайн.

А може # 8230; прибрати все?

Революційним рішенням, використовуваним в переобладнанні ванної кімнати, є пристрій зливу в підлозі і повна відмова від ванни або душової кабіни. Встановлюється тільки саме душовий пристрій, а для захисту стін ванної від бризок встановлюють ударостійку скляну перегородку. Скло може бути матовим, що дозволить надати якоїсь інтимність прийняттю душа, а для зручності і візуального розширення простору їх роблять розсувними.

Представлені в журналах фото такого пристрою приміщення вражають простором, який має ванна кімната після реконструкції. Багато хто просто не розуміють, яким чином хрущовка отримує такий простір. Все робиться просто - труби ховаються в стіну, а при неможливості їх укриття в площині стіни, закриваються коробами, облагородженими кахельною плиткою. Одночасно верхні площини таких коробів служать поличками для туалетного приладдя.

v-hrushevke_14

Унітаз ставиться або кутовий, помітно економить простір, або не вимагає бачка і кріпиться безпосередньо до стіни. Стіни робляться в світлих тонах, а підлога покривається плиткою, колір якої ідентичний кольору стін. Раковина для вмивання поєднується з пральною машиною, або встановлюється скляна, абсолютно непомітна на загальному тлі. Доповнюється інтер'єр дзеркалом великого розміру, що дає неповторний візуальний ефект, і настінними шафками, своїм кольором зливаються зі стінами.

ванна кімната в хрущовці інтер'єр ванна в хрущовці дизайн інтер'єр ванної в хрущовці дизайн ванної в хрущовці

Такий дизайн, доповнений блискучими полотенцесушителямі, і яскравими плямами у вигляді рушників та інших аксесуарів, зробить стандартну ванну, якою володіла раніше хрущовка, приміщенням, в якому приємно побувати.